*Forum Sitemize Hoşgeldiniz
*Forum Sitemiz Sehabe Hayranları için Elinden Geleni Yapmaktadır
*FaceBook Grubumuz Kurulmustur Yakında Sitemize Eklenecektir.
*Emeğe Saygı !
*Forum Sitemize Hoşgeldiniz
*Forum Sitemiz Sehabe Hayranları için Elinden Geleni Yapmaktadır
*FaceBook Grubumuz Kurulmustur Yakında Sitemize Eklenecektir.
*Emeğe Saygı !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Dost Sitemiz; http://gtamagazin.forum.st

Sehabe Röpörtaj 2

YazarMesaj
MrSeto
SehabeFanYönetici
SehabeFanYönetici
MrSeto

Paylasım Gücü : 187
Rep Point : 2
Sehabe Röpörtaj 2 Gshsf10

Sehabe Röpörtaj 2 Empty
MesajKonu: Sehabe Röpörtaj 2   Sehabe Röpörtaj 2 EmptyCuma Ekim 08, 2010 5:42 am

Syqo : Merhabalar. Öncelikle falan filan sitesi adına yapacak bulunduğum Röportaj Teklifimi Kabul Ettiğin için çok teşekkür ederim sehabe. (: Hemen Seni Tanıyalım. ? Sehabe Kimdir ? İn midir Cin midir ?

Sehabe : Sehabe repçidir, öyle kendi çapında işler yapar. öyle işte : )

Syqo : Kendi Çapında İyi İşler Yaptıgını Klibinle Kanıtladın ( Bence ). Psikoloji Bölümünde Okuduğunu Biliyoruz. ? Hedeflediğin Bir Bölüm müydü ? Yoksa Puanın Orayı Tuttuğundan mı Psikoloji Okuyorsun ?

Sehabe : Hehehehe puanım orayı tutuyodu bu doğru ama zaten puanımı oaraya tutturabilmek için o kadar çalıştım. Sonuçta hukuktan da iyi bir bölümdür psikoloji (bana göre tabi) . Kesinlikle hedeflediğim bir bölümdü.

Syqo : Ne Gözü Pek Bi Adammışsın Be Helal Olsun Ne Diyeyim Peki Sehabe Boş Zamanlarda Ne Yapar ? Ne İçer Ne Yer ?

Sehabe : Su içerim boş zamanlarımda. Küfür yerim böyle yani. Göze az çok batan bir mc oldunuz mu doğaldır böyle şeyler.

Syqo : Pes Serisini Sevdiğini Duymuştum.. Bilgisayar Oyun Piyasasını Takip Ediyor musun ? Oynadığın Sürekli olarak bir oyun var mı ?

Sehabe : Onu nerden duydun yaa Allah bilir myspace bi tane foto koymuştum Fenerle Real madrid'e 10 tane çakmış olduğum. Onu görmüşsündür. Oyun piyasasını da takip etmem. Dota ve 2k9 daha sık oynadığım oyunlardır. Pes de severim ama

Syqo : Ne Bileyim Gördüm Söyleyeyim Dedim Doğal Röportaj Yapıyoruz Abi Şunun Şurasında Peki Arkadaşlarınla nasıl geçinirsin ? Arkadaşlarınla Aran nasıldır ?

Sehabe : Pek arkadaşım yoktur. Olanlarla da arkadaştan öte kardeş gibiyizdir. Budur

Syqo : arkadaş demişken.. Bu Günlerde  Dost  kavramı artık çok basitleştirilmiş olduğunu hepimiz görüyoruz. Sıradan bir insana bile Dost deniliyor.. Sana Bir şey Ismarlayan dostun oluyor. Bunu Nasıl değerlendiriyorsun.. Hayatında Gerçekten Dostum Diyebileceğin Kaç İnsan Var ?

Sehabe : Çok dillendirilebilecek konular değil aslında bunlar. Yani dostum demekten çok, dost gibi davranır yaklaşırsın her zaman. Bu ismen hitaptan çok daha kalıcıdır.

Syqo : Şöyle Bir Müziğe Dönelim.. Şarkı İsimlerin Herkesi Etkiliyor ve Beyeni Kazandırıyor..Şarkı İsimlerini Neye Dayanarak Seçiyorsun Aniden Çıkımı Veriyor yoksa ? (:

Sehabe : Farklı oluyor genelde evet. Öyle olsun diye değil, farklı bir işi temsil ettiği için farklı oluyorlar. Yani ben de sıradan olduğunu kabul edeceğim bir iş çıkarsam sıradan bir isim koyardım : )

Syqo : Anladiim. Bir İlham Kaynağı Var mı ? Varsa Bu Bir İnsan mı ? (:

Sehabe : Bu nası bi soru yaa Valla var mı yok mu pek düşünmedim. Kalemi ele alınca müziği de duyunca oluyo işte bi şeyler

Syqo : Ne Bileyim Soruyum Dedim Her hangi Bir toplum ( recordz ) a dahil değilsin. İleride Seni Bir Grubun Altında İsminin geçtiğini görecek miyiz ?

Sehabe : Aslında bizim Vuslat diye bir toplulugumuz var. Yakın arkadaş çevresi zaten. İçlerinde benden ayrı: Yeis Sensura, Sanrı ve Ahad Selatin bulunuyor. Ama ilerde daha farklı birlikteliklerde olabilir. İlle bir grubun altında isimler birleşmese de.

Syqo : Peki Biraz Öncelere Dönelim İlk Kaydını Kaç Yılında Ve Nasıl Aldığını Anlatır mısın ?

Sehabe : Kaset çalar vardı onu hatırlıyorum Akapella söylerdim. Yeis bek vokal yapardı arkadan hücüm kayıt yani. Tarkan ve Sezen Aksunun kasetlerinin üstüne. Yıl olarakta tahminim 2002 falandır.

Syqo : Azmin Gücü Peki Neden Rap Müzik ? Seni Bu Müziğe İten Bir Etken Var mı ?

Sehabe : Zamanla oldu çok derin mevzular. Ama birden bire çok ani oldu belli seviyede işler yapmam : )

Syqo : Bu Güne Kadar Bilinen 2 Albüm Çıkardın.. 2 Albümün Sana Kazandırdıgı En Önemli Şey Ney Sence ?

Sehabe : Dinleyici ve saygı

Syqo : 3. Albümün Bekleyişi İçinde Olduğumuz  Güneş Geceyi Bilmez  Albümü Hakkında Konuşalım İstersen Biraz.. Öncelikle Niye  Güneş  ?

Sehabe : Bu benim yakın zamanda verdiğim tahminimce 4. röportajım hep bunu soruyolar. Valla copy paste yapmak istemediğimden Türklerin klasik bir cevabı vardır onu dmeek istiyorum : hayırlısı : D

Syqo : Haha Albüm Toplam Kaç Tracktan Oluşacagı Bellimi ?. Ve 2. Albümün Kardan Adam Güneşe Aşıkta gördüğümüz Pit10 ve Şanışer Gibi Underground Adına Büyük işler yapmış insanları bu albümde de görebilecek miyiz ?

Sehabe : Kaç tirek olcagı bell ideğil ama 16 la 20 arası olcak. Düet konusu süpriz olsun.

Syqo : Vış ! Peki Albümün  Bana Her Yol Paris Hilton  Adlı Şarkısına Klip Çektin. Bu Parçanın Bir Ayrıcalığı Nedir

Sehabe : Albümdeki hiç bir ayrıcalığı olmayan belki de tek parça oydu yani çok isteyerek bilerek seçilmiş bi şey değil. Baktık yeni parça yapmıyoruz ve bundan sonra yapacağımız klipler biraz gecikiyor. Araya bir tane klip atalım da hem dinleyicilere hediye olsun dedik. Çarşamba karar aldım perşembe bilet. Sonrada Ankara'ya gittim.

Syqo : Hıh Tam Onu Sorcaktım Klip İçin Neden Ankara'yı Seçtin ?

Sehabe : Ankara'nın kızları güzel diye duydum Geziyim göriyim dedim Yok be yaa yönetmen ordaydı. Dedim sen gelme ben gelirim..

Syqo : Kızılay Fenadır Hani İşin Şakası Tabii ki Peki Albümün İçindeki  herkestiremezikliğini  adlı track genel bir diss olduğunu açıklamıştın.. Bu Şarkıda Adı Geçen Birkaç İsim Vardı.. Bu İsimleri Birde Senden duyabilirmiyiz ?

Sehabe : İsimleri duycak olsan, parçada duyardın hem diss deiğil eğlencelik bir cevaptır. Hem de baya kişiye gider bi kaçına değil yani

Syqo : Abi Lütfen Bana Laf Çarpma Ben Hepsini Tıkır Tıkır Sayarım ! Millet Sor Dedi 5-6 Kişi Ondan Yani :: Pekii Albüm çıkınca albüm şiftahı için bir konser var mı ? Hop Tek Hop Tek Oynayalım Söyle

Sehabe : Heheh desene hepsini tanıyorsun. Bir ara benim myspace'e komnet atta öğrensin dinleyiciler. Neyse laf çarpmıcam sana da vaz caydım. Konser konusunda da yok gibi var da yok. Yani olursa iyi olur ama hep aksilik flaan oluyor. O yüzden beklemedeyiz sadece çok sağlam organizasyonları.

Syqo : Televizyon'un Faydalarıda Oluyor Zararlarıda İster İstemez Tanıyoruz Abi (: Pekii Sporla İlgilenirmisin ? Hangi Spor Dalını takip edersin ? Herhangi Bir Spor faaliyetin varmı ?

Sehabe : Birçok spor dalında lisansım vardı vakti zmanında..hentbol, basketbol, futbol, atletizim gibi.Fanatikliği sevmem sporlarda bunu da belirtiyim. En çok takip ettiğim spor dalı basketboldur..

Syqo : Basketbolu Takip Ediyorsan Nba'yıda Takip Ediyorsun Demektir Fovori Basketbol Takımın Nedir ?

Sehabe : Takım tutmuyorum ben hiç bir sporda ama bu aralar Milwauke Bucks en çok takip ettiğim takımdır. Ersan İlyasova sayesinde..

Syqo : Tamda Futbol'da Hangi Takımın Taraftarısın Diyecektim

Sehabe : : D yok bir taraftarlığım. Türkiye var bi tek

Syqo : Klipte Bilekliğin Göze Çarpıyor.. Sarı,Kırmızı,Siyah.. Raslantımı Yoksa Kendi Renk Seçiminmi ?

Sehabe : Heheh o bir hediyedir daha doğrusu zorla bir hediye. Bir konsere gittiğimizde sevdiğimiz bir kardeşimizden konser için aldığım konser sonrası unutup otobüse bindiğim unutulmuş bir hediye

Syqo : Dinlemekten Hoşlandığın ( Rap,Pop,Jazz fark etmez ) İsimleri Öğrenebilir miyiz ? (:

Sehabe : Ali Şan, Petek Dinçöz, Hülya Avşar, Gökhan Özen (!) anladı benim sevenlerim xD

Syqo : Peki Rapte sana yapilan ön yargılar hakkında ne düşünüyorsun.. Bu klibindede genelde saçın eleştiri aldı Senin Bu konu hakkındaki yorumlarını alabilir miyiz ?

Sehabe : Eleştirilere saygılıyız sorun yok benim adıma. Ben de bazen sokakta birini gördüğümde "bu ne tip lan" diyorum. Ama dediğimle kalıyorum yani, belki de o herif geleceğin Cumhurbaşkanı olcaktır. Yani şekille falan olcak iş değil bunlar.

Syqo : Hayranların,Dinleyicilerin Seni Görsel Olarak Tanımıyordu. Sence klibin Hayran kitlen açısından bir yararı oldumu.?

Sehabe: Daha çok insana ulaştığı kesindir. Bu parçadan 5212132 kat daha değerli ve anlamlı parçalarım olsa da bunun kadar dinleyicinin kulağına gitme fırsatı olmadı sanırım. Yani görsellik ayrı bir boyuttur ama herkes yapabilir bunu. Sonuç olarak şahıs biraz farkı yaratandır diye düşünüyorum

Syqo : Klip Televizyon Müzik Kanallarında yayınlanacak demiştin.. Bu Konu Nasıl Yürüyor Biraz Bilgi verir misin ?

Sehabe : Ben de başkalarından bilgi alıyorum, pek fazla somut bir geçmişim yok. Öğrenicez zamanla..

Syqo : Kardeşin Yeis Sensuranın Seninle olan ft.leri gayet hoş ve çekici bulunduğu düşünülüyor.. Bu Albümdede Kardeşine Yer Verdinmi ? (:

Sehabe : Aslında yoktu. İlla tutturdu Düet yapak diye. Kıramadım şimdi çocuğu kardeştir sonuçta. Atsan atılmaz satsan satılmaz : D var tabikide.

Syqo : Peki Yeni Albümündeki Kayıtların Arasında  İŞTE PARÇAM  diyebileceğin bir şarkın Var mı ?

Sehabe : Bir çoğuna dedim ben ama bakalım ne olcak. Ama güzel yani baya bence iyi idare eder, öyle iştee cümlede kuramıyorum artık

Syqo : Evet Hayranlarından Gelen Sorulardan Bahsedicem Biraz Röportaja Renk Gelsin Gerçekten Çok Komik Sorular Var

Sehabe : Eyvah

Syqo : Ve Tamamen Ciddi Olmadan Cevap Vermeni Rica Ediyorum Senden

Sehabe : Tamam

Syqo : Neden Bu kadar tatlisin ? ( Töbe Estağfurullah Töbe Töbe ) !

Sehabe : m adgl.m adgl.adg çikolata benden tatlı bence : )

Syqo : Saçlarını Kaç Ay yada yıldır uzatıyorsun ?

Sehabe : arda bir kendim kesiyorum yani en son dün kestim. o yüzden zaten yamuk yumuk

Syqo : Aşk Hayatın Nasıl ? Şanslı Bir Bayan Var mı ?

Sehabe : Yok. olsa zaten şanssız olurdu

Syqo : Peki Bandrollü Albüm Gelecek Dedin Bir Dahaki Sefere? Her İle ulaştırabilecek misiniz ? Ve Bandrollü Albüm Nezaman Geliyor Seneye mi ?

Sehabe : Bende kalsın onlar, ciddi bir disiplin gerekiyor bakalım

Syqo : Son Sorum! Bu Gayetten Daha Doğal Gerçekleşen Röportajı Beyendinmi ?

Sehabe : ehe son soru çok güzel. beğendim güzel oldu. teşşekür ederim eline sağlık : )) ama beyendim diye yazılmaz beğendin mi diye olcak

Syqo : Bu Konu Hakkında Herkes Sikayetci Benden İmla'm Berbattır Peki Son Olarak Söylemek İstediğin Bir Şey Varmı Halkına Doğru Şöyle

Sehabe : Sevgiler , Sağlıklar, Mutluluklar... Bizi dinleyen, gönlünde ufakta olsun yer veren tanıyan tanımayan herekese selamlarımı ve teşekkürlerimi iletierim

Syqo : Röportaj Teklifimi Kabul ettiğin için falan filan sitesi ailesi olarak Çok teşekkür Ederiz. Bize Hayatta geri dönmeyecek olan şeyi ayırdıgın için ayrıca teşekkür ederiz.. Albümünü Sabırsızlıkla Bekliyoruz ! (:

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
https://sehabefan.forum.st

Sehabe Röpörtaj 2
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sehabe Avatarım
» Sehabe nazilli şahidim
» Sehabe Röportajı 2010
» Facebook Sehabe Sayfamız.
» Sehabe - Nazilli Şahidim